
Wil je parkeren bij Schiphol, maar geen extra reistijd inplannen voor een shuttle service of ter plaatse op zoek gaan naar een parkeerplaats? Dan is het valet parkeren een absolute aanrader! In dit artikel gaan we de Schiphol P6 Valet Parking uitgebreid beschrijven en vergelijken we deze met een aantal alternatieven.
Wil je alle beschikbare valet parkeermogelijkheden vergelijken? Selecteer dan bovenaan de pagina de reisdata en klik op zoeken, je kunt vervolgens eenvoudig vergelijken en direct reserveren.
| Parking | Kosten per week | Service | |
|---|---|---|---|
| P6 Valet Schiphol - Terrein | € 193,50 - week € 24,18 - dag | Valet 2 min | Meer info |
| P6 Valet Schiphol - Garage | € 233,50 - week € 29,18 - dag | Valet 2 min | Meer info |
| Park and Fly Direct | € 38,95 - week € 4,87 - dag | Shuttle 10 min | Meer info |
| Fast Shuttle Parking | € 39,50 - week € 4,94 - dag | Valet 0 min | Meer info |
| 24/7 Parking | € 48,95 - week € 6,12 - dag | Valet 0 min | Meer info |
| Comfort Parking | € 57,00 - week € 7,13 - dag | Shuttle 5 min | Meer info |
| EazzyParking Rijnlanderweg | € 65,00 - week € 8,13 - dag | Shuttle 5 min | Meer info |
In de bovenstaande tabel kun je eenvoudig zien wat je betaalt voor een 8-daagse parkeertermijn bij Schiphol Valet Parking P6. Hierbij zijn enkele parkeerplaatsen inclusief valetservice toegevoegd om meer inzicht te geven in de parkeertarieven bij Vliegveld Schiphol.
Ben je benieuwd naar de meest voordelige parkeeropties? Bekijk dan eens de top 5 goedkoop parkeren bij Schiphol voor meer info.

Zoals al eerder benoemd is Valet Parking Schiphol P6 één van de twee officiële valet parkeermogelijkheden, de andere optie heet Terminal Valet Parking. Helaas is die valet parking vanaf 31 december 2022 permanent gesloten. De P6 locatie is in dit geval de enige officiële valet parking.
Tip: In de tabel hierboven kun je nog meer voordelige valet parkeermogelijkheden bij Schiphol kunnen zien. Deze kun je eenvoudig vergelijken door het vergelijkingsproces te starten en te filteren op 'valet'.
De service en faciliteiten van P6 op een rijtje
| 🚗 Parkeerterrein | Onoverdekt |
| 👨✈️ Parkeerservice | Incl. Valet |
| 🕔 Openingstijden | 24/7 |
| 🔍 Service | Voertuiginspectie |
Parkeren bij P6 Valet Parking Schiphol betekent dat je de auto op de Transportstraat, 1118 BG Schiphol aflevert aan een chauffeur. Dat betekent dat je na het afgeven van de auto wel nog ongeveer 2 minuten naar de terminal moet lopen. Deze chauffeur inspecteert je auto en neemt deze na het innameproces over om te parkeren op de parkeerplaats. De auto wordt daarnaast voorzien van GPS-tracker en een kilometer tracker, zodat Schiphol kan garanderen dat er nooit meer dan 12 km met de auto wordt gereden.
Op het parkeerterrein, die plaats biedt aan liefst 3.900 parkeerplekken, kun je ook terecht voor elektrische laadplaatsen én parkeerplaatsen voor mindervaliden. Er geldt een maximale inrijhoogte van 2 meter bij Valet Parking P6 Schiphol en er bevinden zich extra brede parkeervakken. Om schade te voorkomen wordt de auto door een speciale videostraat gereden, waarbij de auto aan alle kanten op de foto wordt gezet. Op die manier wordt bestaande schade geregistreerd, zodat er nooit discussie kan ontstaan over eventuele schade.
De kosten voor parkeren bij P6 Valet Schiphol verschillen per periode. Het maken van een reservering vooraf is verplicht en dient minimaal 8 uur voor de aankomsttijd gemaakt te worden. Op moment van schrijven is dit € 160,50, maar het bedrag verschilt per week. Voor de laagst mogelijke prijs boek je het beste enkele weken voor vertrek.
Het maken van een boeking voor parkeren Schiphol Valet P6 doe je via de website van Schiphol. Betalen kan met iDeal, VISA, MasterCard en American Express. Wil je na het maken van een reservering nog iets wijzigen? Dat kan tot 24 uur voor de opgegeven inrijdatum en -tijd. Je kunt de boeking wijzigen, zoals het kenteken of de data, maar ook je parkeertermijn verlengen is mogelijk.
Het annuleren van de boeking bij Valet P6 Schiphol kan alleen als je een annuleringsoptie hebt. Deze annuleringsoptie kun je voor € 5 toevoegen aan je reservering. Heb je deze optie niet, dan ontvang je géén geld terug na het annuleren. Met de annuleringsoptie kun je de boeking tot 24 uur voor vertrek annuleren, waarbij je het bedrag van je reservering exclusief de € 5 voor de annuleringsoptie teruggestort krijgt.
Voor de valetservice dien je de autosleutel in te leveren, zodat de auto geparkeerd kan worden voor je. Een voordeel hiervan is wel dat je gebruik kunt maken van extra services. Wanneer je bijvoorbeeld een elektrische auto rijdt, kun je deze op laten laden tijdens je reis. Geef dit aan bij de baliemedewerker wanneer je de autosleutel inlevert. Geef ook je laadpas af, zodat deze gebruikt kan worden. Het starttarief voor elektrisch laden is € 1,21 en er wordt € 0,54 per kWh gerekend. Schiphol parkeren P6 Valet Parking zorgt ervoor dat de auto minimaal 80% is opgeladen.
Een andere service waar je gebruik van kunt maken, is het laten wassen van de auto. Dit gebeurt op een milieuvriendelijke manier zonder gebruik van water, maar met een kleine hoeveelheid autowasmiddel en een microvezel doek. Als klant van Schiphol P6 Valet kun je kiezen uit:
Disclaimer
14-11-2025

09-12-2025

14-11-2025

09-10-2025

14-11-2025

09-10-2025

14-11-2025

14-11-2025

09-10-2025

14-11-2025

14-11-2025

09-10-2025

14-11-2025

14-11-2025

14-11-2025

14-11-2025

09-10-2025
