P8 Eindhoven Airport

Inhoudsopgave
Ben je op zoek naar een parkeerplaats Vliegveld Eindhoven en wil je meer info over het parkeren Eindhoven Airport P8? In het verleden was deze parkeerplaats een voordelige en veel geboekte optie. Tegenwoordig is het parkeerterrein echter permanent gesloten.
Er zijn echter nog tal van vergelijkbare opties te boeken. In dit artikel gaan we dieper in op de service van Eindhoven P8 en vergelijkbare alternatieven.
| Parking | Kosten per week | Service | |
|---|---|---|---|
| P8 Eindhoven Airport | Permanent gesloten | Lopen 10 min | Informatie |
| ParkFlyWash | € 61,95 - week € 7,74 - dag | Shuttle 8 min | Reserveer |
| EazzyPark | € 71,00 - week € 8,88 - dag | Valet 0 min | Reserveer |
| Airport Eindhoven Parking | € 73,13 - week € 9,14 - dag | Lopen 1 min | Reserveer |
| OneStopParking | € 81,95 - week € 10,24 - dag | Shuttle 8 min | Reserveer |
| ParkFlyCharge | € 91,95 - week € 11,49 - dag | Shuttle 8 min | Reserveer |
Disclaimer: kosten per week is gelijk aan 8 dagen (bijvoorbeeld maandag t/m maandag).
De officiële parkeerplaatsen van een luchthaven zijn vaak prijzige opties. Het parkeren op P8 Bronze Parking Eindhoven was voor geruime tijd de meest voordelige optie wanneer je enkel de officiële P-parkeerplaatsen in beschouwing nam. Wij krijgen vaak vragen of Eindhoven P8 nog beschikbaar is en waar deze gereserveerd kan worden. Het parkeerterrein is helaas permanent gesloten en zal naar alle verwachtingen dus niet meer beschikbaar komen.
Zoals je in de bovenstaande tabel kunt zien is zonder de aanwezigheid van P8 Eindhoven Airport gelukkig nog steeds mogelijk om voordelig te parkeren. Bekijk je liever een totaaloverzicht van de mogelijkheden en prijzen? Bekijk ons artikel omtrent de parkeertarieven bij Eindhoven Airport voor alle informatie!
De parkeerservice van P8 Eindhoven
Zoals eerder benoemd is deze parkeerplaats permanent gesloten en zal deze naar alle waarschijnlijkheid niet meer beschikbaar gesteld worden. In tegenstelling tot de overige P-parkeerplaatsen geschiedt het P8 parkeren Eindhoven met een shuttleservice. Je parkeert op ongeveer 10 minuten reistijd van de luchthaven bij de High Tech Campus te Eindhoven. Het adres P8 Eindhoven Airport lag op ongeveer 11 kilometer afstand.
Samenvatting van de service bij het P8 Parkeerterrein
| 🚗 Parkeerterrein | Onoverdekt |
| 🚶 Parkeerservice | Shuttleservice |
| 🕔 Openingstijden | 24/7 |
| 🔏 Beveiliging | Camerabeveiliging |
- Onoverdekte parkeerplaats inclusief shuttleservice
- 10 minuten reistijd
- Entree middels kentekenherkenning
- Let op: Permanent gesloten
Meer Informatie over de alternatieve parkeerplaatsen
Gelukkig hoef je je geen zorgen te maken, er zijn genoeg alternatieven voor het lang parkeren Eindhoven Airport P8. In de bovenstaande tabel vind je enkele parkeeraanbieders, dit is echter niet het gehele aanbod. Hieronder volgt een overzicht per parkeervorm:
Parkeren inclusief shuttleservice
Zoals gezegd parkeerde je inclusief vervoer met de Eindhoven Airport parkeren P8 shuttlebus. Op dit moment is er geen parkeeraanbieder met shuttleservice aanwezig in ons aanbod.
Deze parkeerterreinen rekenen uiteraard verschillende tarieven en kunnen ook verschillen in het aanbod van service, faciliteiten en veiligheid.
Parkeren inclusief valetservice
Parkeer je liever middels een valetservice als alternatief op P8 Eindhoven? Ook hiervoor zijn meerdere opties! Op het moment van schrijven kun je een valet parkeerplaats reserveren bij EazzyPark, Park4You en Euro-Parking Valet.
Ook de valetservices verschillen in prijs en het aanbod van service, faciliteiten en veiligheid. Wil je alle valet parkeermogelijkheden bij Eindhoven Airport vergelijken? Bekijk dan onze pagina omtrent het valet parkeren bij Eindhoven Airport.
Parkeren op loopafstand
Als een van de weinige luchthavens zijn er rondom Eindhoven Airport ook parkeerplaatsen op loopafstand beschikbaar, die niet beheerd worden door de luchthaven zelf. Op het moment van schrijven kun je een parkeerplaats op loopafstand reserveren op drie verschillende locaties: Airport Eindhoven Parking, Park & Fly P26, Park & Fly P24 en Park & Fly P21.
Meer informatie over het vergelijkings- en reserveringsproces
Alle opgesomde parkeerplaatsen hierboven zijn direct te reserveren via onze website. Klik simpelweg op de naam van de aanbieder of selecteer bovenaan de pagina je reisdata en klik op de groene ‘Zoeken’ button. Je kunt de parkeermogelijkheden vervolgens eenvoudig vergelijken, sorteren en filteren op basis van je criteria.
Zoek je een zo goedkoop mogelijke parkeerplaats? Sorteer dan simpelweg op de laagste prijs of bekijk onze top 5 goedkoop parkeren Eindhoven Airport.
De reservering is compleet zodra je de betaling voltooid hebt. Je ontvangt een bevestiging van je reservering per e-mail. Hierop staan alle gegevens over het parkeren en de contactgegevens van de gekozen parkeeraanbieder.
Je ziet het, er zijn genoeg alternatieven voor P8 Bronze Eindhoven. Je vindt ze allemaal op onze website!
Disclaimer
- De prijzen zijn indicatief berekend voor een parkeerplaats van 8 dagen met reservering ten minste twee weken van tevoren in de periode november 2025.
- De officiële parkeerplaatsen van Eindhoven Airport zijn niet via onze website te reserveren.
Gerelateerde blogs
03-02-2026

03-02-2026

03-02-2026

03-02-2026

03-02-2026

03-02-2026

03-02-2026

03-02-2026

03-02-2026

03-02-2026

28-04-2026

03-02-2026

03-02-2026
