Xclusive Parking - Shuttle














Parkeervorm
Parkeergedeelte
Details
1437 CG
Nederland
Wellicht ken je deze parking al van het aangeboden valet parkeren Schiphol. Echter bied Xclusive Parking Schiphol Airport tevens een uitstekende shuttleservice aan. Deze nette parkeerplaats is 24 uur per dag geopend en daarmee dag en nacht beschikbaar. Het parkeren bij Xclusive Parking doe je op een buitenterrein in Rozenburg, waarna je met de shuttlebus in slechts 6 minuten naar de luchthaven wordt gebracht.
Er zijn meerdere camera’s aanwezig en er wordt zelfs een voertuiginspectie uitgevoerd. Het geheel afgesloten terrein is beveiligd met een slagboom en beschikt over verlichting. Bovendien is het verhard en zijn er een wachtruimte en een toilet aanwezig. Xclusive Parking luchthaven Schiphol biedt te allen tijde bagagehulp aan.
Let op:
- Indien je arriveert tussen 00:00 en 07:00 dien je ter plaatse een nachttoeslag van € 10 te betalen
- Het vervoer per pendelbus is inbegrepen voor 4 personen. Je betaalt € 2,50 per extra persoon
- In het geval je later terugkomt dan wat je geboekt hebt, rekent de parking € 20 per extra dag parkeren
- Wanneer je binnen 24 uur voor vertrek een online boeking maakt, dien je ter plaatse nog een last-minute toeslag te betalen van € 20
- Bovenstaande toeslagen dienen ter plaatse betaald te worden aan de shuttle chauffeur
- De toegangskosten tot de luchthaven van tweemaal € 3,99 zijn inbegrepen in de getoonde prijs
Beschikbare opties
Beoordelingen
8.8Gemiddelde beoordeling
25-10-2025
Super geregeld, goede locatie en snel naar Schiphol gebracht!
15-10-2025
Kort voor vertrek werd locatie aangepast. Van buiten locatie naar parkeer garage. Werd duidelijk gecommuniceerd. Ik vond het een upgrade. Shuttle heen en terug lekker vlot. Beide chauffeurs vriendelijk en behulpzaam.
08-10-2025
Zeer tevreden over deze parkeerpkek. Dicht bij Schiphol. De auto kon makkelijk geparkeerd worden en de transfers zowel heen als terug was zeer vlot en goed geregeld. Wij gaan volgende keer zeker weer deze parkeerplaats gebruiken.
21-09-2025
Locatie snel gevonden, we konden gelijk instappen en werden vlot afgezet op Schiphol. Terug weg iets langer moeten wachten voor we opgehaald werden. Locatie van het ophalen was duidelijk aangegeven. Al met al een prima, snelle en nette service.
17-09-2025
Kwamen aan en er was niemand, kantoor stond open en sleutels van geparkeerde auto’s lagen voor het rapen. Er wordt aangegeven dat je 30 minuten van te voren moet bellen, maar er stond geen bus klaar. Daarna nog paar keer gebeld maar je krijgt alleen een automatisch bandje er voor. Bij terugkomst ook gebeld zoals aangegeven, stonden te wachten met 20 andere mensen en het was grote onduidelijkheid wie er mee mochten in het busje, daarbij duurde het ook erg lang.