MyWoMo Parking - Valet
•
MyWoMo Parking - Valet



















Parkeervorm
Parkeergedeelte
Details
Ophaallocatie:Flughafen Frankfurt, Frankfurt am Main 60549, Duitsland
Gaat u een vliegreis maken vanaf Frankfurt am Main Airport en bent u nog op zoek naar een Frankfurt Airport parking? U bent aan het juiste adres. Bij MyWoMo Parking kunt u parkeren met een shuttle- of valetservice, via deze pagina kunt u de valetservice reserveren en hierdoor bespreken wij enkel het valet parkeren.
Het unieke aan MyWoMo Parking valet is dat u hier ook grotere voertuigen als een camper kan parkeren. Bij andere parkeeraanbieders kan dit enkel tegen meerprijs of simpelweg niet.
De parkeerplaats van MyWoMo valet Parking is 24/7 geopend, dit geldt zowel voor de parkeerplaats als de parkeerservice. Uw auto wordt op het moment van parkeren netjes geïnspecteerd aan de hand van een innameformulier.
Verder is de parkeerplaats afgesloten met een omheining en slagboom en is tevens netjes verlicht en geasfalteerd. Wilt u terugkomen in een nette gewassen auto? Dit is tegen meerprijs ook mogelijk!
Let op:
- Voor aan- of terugkomsten tussen 22:00 uur en 06:00 uur geldt een nachttoeslag van € 20. Dit betaalt u direct online
- Brandstofservice is mogelijk voor € 50, exclusief brandstofkosten. Dit kunt u direct online betalen
- Opladen van elektrische voertuigen (incl. stroom, kabel moet in het voertuig aanwezig zijn) voor € 119. Dit kunt u direct online betalen
- Reiniging van het voertuig (buiten & binnen) kost € 239. Dit kunt u direct online betalen
Beschikbare opties
Kenmerken
Faciliteiten
- Asfalt of bestrating
- Geen max. doorrijhoogte
- Verlicht terrein
- Voertuiginspectie
Service
- 24 uur per dag geopend
- Bagagehulp
- Extra groot
- Kinderzitje
- Starthulp
Veiligheid
- 24-uursbewaking
- Camerabewaking
- Omheining
- Slagboom
Proces
Afgifte auto
30 minuten voor je verwacht aan te komen neem je telefonisch contact op met het parkeerbedrijf. Het telefoonnummer vind je op de reserveringsbevestiging.
Sleutels overhandigen
De exacte afgiftelocatie bij de vertrekhal / terminal wordt telefonisch overeengekomen, je herkent de chauffeur aan zijn bedrijfskleding.
Parkeren
De chauffeur inspecteert jouw auto en noteert alle gegevens. Vervolgens wordt je auto geparkeerd op het betreffende parkeerterrein en kun je door naar de vertrekhal.
Naar huis
Je belt het nummer dat je op de reserveringsbevestiging vindt en je bespreekt de exacte ophaallocatie. Je inspecteert de auto en bij akkoord vervolg je jouw reis naar huis.