Site logo
Gratis annuleren tot 24 uur

Nooya Parking - Valet

Nooya Parking (S) - Machelen, Vilvoordelaan 120 ANooya Parking - Valet
8,6
Nooya Parking (S) - Machelen, Vilvoordelaan 120 A 1
Nooya Parking (S) - Machelen, Vilvoordelaan 120 A 2
Nooya Parking (S) - Machelen, Vilvoordelaan 120 A 3
Nooya Parking (S) - Machelen, Vilvoordelaan 120 A 4

Parkeervorm


Parkeergedeelte

Details

24 uur per dag geopend
Valet
Buiten
Sleutels inleveren
Adres

Ophaallocatie:Aéroport de Zaventem, Zaventem 1930, België

Nooya Parking is een dienstverlener die het parkeren op de luchthaven van Zaventem aanbiedt in de vorm van valetservice. De parking beschikt over chauffeurs die het voertuig op elk moment van de dag kunnen ophalen of afleveren op de luchthaven van Zaventem. Deze 24-uurs valetservice is erg handig als je vroeg in de ochtend of laat in de avond reist.

Noyaa Parking is een buitenparkeerplaats met asfalt en nachtverlichting. Het parkeertoezicht wordt gedaan door personeelsleden die op de parkeerplaats aanwezig zijn en door bewakingscamera's die 24 uur per dag operationeel zijn. 

Er zijn ook aanvullende diensten beschikbaar. Op verzoek kan de parkeeraanbieder de binnen- en/of buitenkant van je voertuig schoonmaken. Om van deze aanvullende diensten te profiteren, dien je bij de overdracht van het voertuig een verzoek in te dienen bij het parkeerpersoneel. Houd wel rekening met extra kosten.

Reis gemakkelijk naar de luchthaven van Zaventem met Nooya Parking. Boek onze valetservice voor een vlot en stressvrij vertrek.

Let op:

  • In de prijs van de reservering is alleen een stadsauto inbegrepen. Toeslagen zijn van toepassing afhankelijk van de grootte van het voertuig:
    • Categorie A (inbegrepen): Stadsauto (bijv. Volkswagen Golf, Renault Clio, Peugeot 208, Opel Corsa).
    • Categorie B (inbegrepen): Grote sedan of compacte SUV (bijv. Volkswagen Passat, Peugeot 3008, Renault Kadjar, Ford Kuga).
    • Categorie C - Lang chassis (+€ 20/week): Grote SUV of MPV (bijv. Mercedes Vito, Dodge Ram).
    • Categorie D - Extra Lang Chassis (+€ 50/week): Grote bestelwagen, extra lange bestelwagen of camper (bv. Renault Master, Peugeot Boxer, Citroën Jumper, Ford Transit).

Kenmerken

Faciliteiten

  • Asfalt of bestrating
  • Toilet
  • Verlicht terrein
  • Voertuiginspectie
  • Wachtruimte

Service

  • 24 uur per dag geopend
  • Extra groot
  • Starthulp

Veiligheid

  • 24-uursbewaking
  • Camerabewaking
  • Omheining
  • Slagboom

Proces

Afgifte auto

30 minuten voor je verwacht aan te komen neem je telefonisch contact op met het parkeerbedrijf. Het telefoonnummer vind je op de reserveringsbevestiging.

Sleutels overhandigen

De exacte afgiftelocatie bij de vertrekhal / terminal wordt telefonisch overeengekomen, je herkent de chauffeur aan zijn bedrijfskleding.

Parkeren

De chauffeur inspecteert jouw auto en noteert alle gegevens. Vervolgens wordt je auto geparkeerd op het betreffende parkeerterrein en kun je door naar de vertrekhal.

Naar huis

Je belt het nummer dat je op de reserveringsbevestiging vindt en je bespreekt de exacte ophaallocatie. Je inspecteert de auto en bij akkoord vervolg je jouw reis naar huis.