Site logo
Gratis annuleren tot 24 uur

Parken Flughafen Bremen Valet

Parken Flughafen Bremen - Stuhr, Rudolf-Diesel-StraßeParken Flughafen Bremen Valet
9,1
Parken Flughafen Bremen - Stuhr, Rudolf-Diesel-Straße 1
Parken Flughafen Bremen - Stuhr, Rudolf-Diesel-Straße 2
Parken Flughafen Bremen - Stuhr, Rudolf-Diesel-Straße 3
Parken Flughafen Bremen - Stuhr, Rudolf-Diesel-Straße 4
Parken Flughafen Bremen - Stuhr, Rudolf-Diesel-Straße 5
Deze parking is momenteel niet beschikbaar.

Probeer een andere datum of tijd te kiezen, of selecteer een andere parking.

Parkeervorm


Parkeergedeelte

Details

24 uur per dag geopend
Valet
Buiten
Sleutels inleveren
Adres

Ophaallocatie:Flughafenallee 20 Haupteingang Terminal 1, Bremen 28199, Duitsland

Wilt u gebruik maken van een gemakkelijke en voordelige parkeerservice op Bremen Airport? Kijk dan eens naar de valetservice van Parken Flughafen Bremen. Als u gebruik maakt van deze valetservice op Bremen Airport, meldt u zich telefonisch 30 minuten voor aankomst bij Parken Flughafen Bremen bij de hoofdingang in Terminal 1. 

Wanneer u aankomt bij het ontmoetingspunt bij de hoofdingang in Terminal 1, neemt de chauffeur uw voertuig en hoeft u slechts een paar stappen te lopen naar de luchthaven. Uw voertuig wordt vervolgens op de met camera's bewaakte, verharde buitenparkeerplaats gereden.

Boek nu een van de handigste manieren om te parkeren op Bremen Airport!

De service samengevat:

  • Parkeren inclusief comfortabele valetservice
  • Voertuiginpectie bij aankomst en terugkomst
  • 24/7 geopend

Kenmerken

Faciliteiten

  • Asfalt of bestrating
  • Geen max. doorrijhoogte
  • Toilet
  • Verlicht terrein

Service

  • 24 uur per dag geopend
  • Extra groot
  • Kinderzitje
  • Starthulp

Veiligheid

  • 24-uursbewaking
  • Camerabewaking
  • Omheining
  • Slagboom

Proces

Afgifte auto

30 minuten voor je verwacht aan te komen neem je telefonisch contact op met het parkeerbedrijf. Het telefoonnummer vind je op de reserveringsbevestiging.

Sleutels overhandigen

De exacte afgiftelocatie bij de vertrekhal / terminal wordt telefonisch overeengekomen, je herkent de chauffeur aan zijn bedrijfskleding.

Parkeren

De chauffeur inspecteert jouw auto en noteert alle gegevens. Vervolgens wordt je auto geparkeerd op het betreffende parkeerterrein en kun je door naar de vertrekhal.

Naar huis

Je belt het nummer dat je op de reserveringsbevestiging vindt en je bespreekt de exacte ophaallocatie. Je inspecteert de auto en bij akkoord vervolg je jouw reis naar huis.