Freddy van Riemsdijkweg 16
Eindhoven
5657 EE
Nederland
Euro Parking heeft naast de valet parkeerplaats nu ook een parkeerplaats beschikbaar op loopafstand met de extra optie sleutelbehoud! De parkeerplaats ligt op de Freddy van Riemsdijkweg 16, 5677 EE in Eindhoven. Dit is op 6 minuten loopafstand van de luchthaven. Zoekt u dus een Airport Eindhoven parking inclusief de optie sleutelbehoud? U bent aan het juiste adres.
Uw auto wordt geparkeerd op een nette en goed beveiligde parkeerparkeerplaats. Deze parkeerplaats is afgesloten en voorzien van camerabewaking. Zo weet u zeker dat uw auto veilig staat tijdens uw afwezigheid.
Let op: de auto was service en het elektrisch laden zijn standaard niet inbegrepen.
De service op een rijtje:
U rijdt zelf met uw auto naar de luchthaven en parkeert uw auto op een beveiligd terrein.
U bent van niemand afhankelijk en kunt direct naar de vertrekhal lopen.
U loopt vanuit de aankomsthal direct naar de parkeerplaats.
De slagboom gaat voor u open en u kunt uw reis naar huis vervolgen.
Parkeren op loopafstand is wellicht wel de gemakkelijkste parkeervorm. Je parkeert simpelweg je auto en kunt te voet verder naar de luchthaven. Ook bij terugkomst loopt u weer terug naar de parkeerplaats en kunt u hier instappen en uw reis vervolgen. De reistijd bedraag ongeveer 6 minuten, u staat dus al snel bij de terminals en voor u het weet zit u al in de lucht!
Alle benodigde contactgegevens en het parkeerproces staan vermeld op uw reserveringsbevestiging. Deze ontvangt u per e-mail, na het maken van een reservering en is ook direct online te downloaden.
Bent u op zoek naar Euro Parking reviews? Wij geven na afloop van iedere reservering de mogelijkheid om het parkeren te beoordelen en de parkeerervaring te delen. Niet alleen is dit voor ons belangrijk, zo kunnen wij namelijk de kwaliteit van onze website waarborgen, ook voor u is dit belangrijk want zo kunt u namelijk een weloverwogen keuze maken op basis van de ervaringen van anderen.
Ook ons vergelijkings- en boekingsproces kunt u na het maken van een reservering beoordelen. We zijn meer dan benieuwd naar hoe u onze services ervaart!
Wat zeggen onze klanten
Jammer niet beveiligd
Prima
heel goed geregeld
Gaat heel soepel: melden bij de slagboom, auto parkeren, klaar! Binnen vijf minuten stonden we met koffers op het vliegveld, want het is op loopafstand
Makkelijk vriendelijk zeer dichtbij het vliegveld helemaal goed!
Euro Parking biedt twee verschillende services aan; een valetservice en de op deze pagina te vinden parkeerplaats op loopafstand. Laatstegenoemde parkeerplaats kent twee grote voordelen; 1. U kunt uw autosleutels zelf meenemen op reis en 2. u weer zeker dat uw auto ongeroerd blijft!
Zoals gezegd is deze parkeerservice beschikbaar van 05:00 tot 23:00, houdt hier dus rekening mee in het geval van een vroege of late vlucht.
Het is tevens mogelijk te kiezen voor de valetservice van Euro Parking, klik op de link voor meer informatie.