🚗 Parkeervorm | Valet |
🌤 Overdekt | Optioneel |
🕒 Openingstijden | 24 uur per dag geopend |
🔑 Sleutel behouden | Nee |
🔌 Elektrisch opladen auto | Nee |
Düsseldorf Flughafen Terminal Ring 1, Abflug B/C, Tür 9-11
Düsseldorf
40474
Duitsland
Heeft u gekozen voor de exclusieve valetservice van Park Luxus? Dan heeft u gekozen voor de meest comfortabele vorm voor een parkeerplaats op de luchthaven van Düsseldorf. Met deze valetservice overhandigt u uw auto direct bij de terminal aan een geautoriseerde medewerker van Park Luxus Düsseldorf, die hem vervolgens naar de beveiligde en bewaakte parkeerplaats brengt. De dienst is 24 uur per dag beschikbaar.
Optioneel kunt u ook een overdekte parkeerplaats reserveren en indien nodig wordt uw auto tijdens uw afwezigheid schoongemaakt en in vorm gebracht. Kies eenvoudig een van de wasprogramma's en geniet van uw schone auto op weg naar huis.
Let op:
Het is het beste om deze aanbieding nu voor uw volgende reis te boeken!
Wij bieden u dezelfde tarieven als de aanbieders, zónder bijkomende reserveringskosten!
30 minuten voor u verwacht aan te komen neemt u telefonisch contact op met het parkeerbedrijf. Het telefoonnummer vindt u op uw reserveringsbevestiging.
De exacte afgiftelocatie bij de vertrekhal / terminal wordt telefonisch overeengekomen, u herkent de chauffeur aan zijn bedrijfskleding.
De chauffeur inspecteert uw auto en noteert alle gegevens. Vervolgens wordt uw auto geparkeerd op het betreffende parkeerterrein en kunt u door naar de vertrekhal.
U belt het nummer dat u op uw reserveringsbevestiging vindt en u bespreekt de exacte ophaallocatie. U inspecteert uw auto en bij akkoord vervolgt u uw reis naar huis.
Met de handige valet-service bespaart u zich de lange afstanden met bagage voor vertrek en bespaart u daardoor veel tijd. Met deze service kunt u eenvoudig en probleemloos parkeren op de luchthaven.
Op de dag van vertrek rijdt u rechtstreeks naar de terminal van de luchthaven van Düsseldorf. Ongeveer 20 minuten voor uw aankomst belt u kort met de aanbieder en geeft u uw aankomsttijd door. Het telefoonnummer staat op uw boekingsbevestiging. Een geautoriseerde medewerker komt dan naar het afgesproken ontmoetingspunt bij Terminal Departures B/C, tussen deur 9-11, om het voertuig bij u te overhandigen. Na een externe voertuigcontrole met protocol worden de sleutels overhandigd en brengt de medewerker uw auto naar de beveiligde en bewaakte parkeerplaats. U kunt direct doorgaan met inchecken.
Op de dag dat u terugkeert, zal het net zo eenvoudig zijn. Nadat u uw bagage heeft ontvangen, belt u eenvoudigweg de aanbieder en begeeft u zich naar het aangewezen ontmoetingspunt. De chauffeur zal aanwezig zijn met uw auto en het voertuig zal worden teruggebracht.
Op onze site kunt u de ervaringen van andere klanten bekijken. Zo krijgt u een eerste indruk van de service van de parkeeraanbieder. Wij zouden het leuk vinden als u na terugkomst uw persoonlijke ervaringen met Park Luxus met ons wilt delen.
Wat zeggen onze klanten
van A t/m Z geweldig geregeld! Sterker nog je kan er zelf als je wil vanuit de P plaats naar de terminal lopen! maar ze hebben een bus klaar staan en je kan meteen instappen en binnen 5 minuten na je aankomst rijden ze je weg naar de terminal! makkelijk en eenvoudig te vinden
Zeer slecht Hij kwam ons niet ophalen van luchthaven 20x gebeld geen gehoor daarna gingen we loped naar de parkeerplaats daar aangekomen was hij niet aanwezig moesten we wachten anderhalf uurtje daarna kwam hij schreeuwen aanlopen alsof ik iets verkeerd heb gedaan ik wil mijn auto alleen deze parkeerplaats gebruikt ook andermans auto’s alsof het zijn eigen auto is raad hun aan niemand aan zeer slechte service onbeschofte man
Zeer slechte service
Ik raad deze parkeerplaats niet aan we zijn niet opgehaald met de terugweg tig x gebeld geen gehoor moesten we lopen naar de parkeerplaats om dat geen éénen taxi ons wilde brengen ivm dichtbijzijn van de parkeerplaats dus 1,6 km gelopen met koffers bij aankomst was hij niet aanwezig moesten we weer een uur wachten voor de auto hele onbeschofte man geen excuus ik raad deze parkeerplaats absoluut niet aan erg slecht ze rijden ook met iedereen zijn auto alsof het hun eigendom is
Slecht sprekende medewerkers, slechte locatie zeer afgelegen en onduidelijk, auto’s worden altijd ergens ander geparkeerd, ca. 15km verder. Auto’s worden niet op tijd terug op locatie gebracht. Medewerkers worden zeer snel agressief. Klanttevredenheid is geen pre voor hun, draait alleen maar om geld. Als zij aangeven het wordt 15 min, ga dan minimaal uit van 40 minuten. Hier ga ik nooit meer parkeren en ga het ook niemand meer aanraden. Sterker nog, ik zal mond tot mond de zeer slechte ervaring doorvertellen.
Bij Park Luxus staat uw auto op een afgesloten en verlichte parkeerplaats, die 24 uur per dag wordt bewaakt door opgeleid personeel. Daarnaast worden overal videocamera’s geïnstalleerd om vast te leggen wat er op het terrein gebeurt. De valet chauffeurs zijn tevens bevoegd om uw auto veilig te vervoeren.
Als u een parkeerplaats in de parkeergarage boekt, wordt uw voertuig extra beschermd tegen invloeden van buitenaf.
Indien u dit wenst, kunt u bij Park Luxus extra zorg voor uw auto boeken. Neem hiervoor contact op met het personeel ter plaatse. Houd er ook rekening mee dat er extra kosten verbonden zijn aan deze aanbieding, die ter plaatse betaald moeten worden.