Habraken 2601-2605
Veldhoven
5507 TR
Nederland
Gaat u uw reis starten vanaf Eindhoven Airport en bent u op zoek naar een Eindhoven Airport parking? Bij 1 Stop Parking kunt u uw auto parkeren en wordt u vervolgens met een shuttlebus naar de luchthaven gebracht. U parkeert uw auto op ongeveer 8 minuten reistijd van de luchthaven, op het adres Habraken 2601-2605, 5507 TR in Veldhoven. De parkeerplaats en services zijn geopend van 05:00 tot 02:00.
Een heel fijn pluspunt van 1 Stop Parking Eindhoven is dat u uw autosleutels zelf mee kan nemen op reis en ze dus niet hoeft af te geven. De parkeerplaats zelf is uitermate goed beveiligd en biedt meer dan voldoende faciliteiten. U parkeert uw auto namelijk op een afgesloten terrein die voorzien is van camerabewaking. U kunt tevens, tegen een meerprijs, uw auto laten wassen tijdens uw afwezigheid. Let op: het wassen van uw auto is niet inbegrepen.
🚗 Parkeervorm | Shuttleservice |
🕔 Openingstijden | 05:00 - 02:00 |
🔑 Sleutelbehoud | Zelf meenemen |
📍 Reistijd | 8 minuten |
Wij bieden u dezelfde tarieven als de aanbieders, zónder bijkomende reserveringskosten!
Wij bieden u dezelfde tarieven als de aanbieders, zónder bijkomende reserveringskosten!
U parkeert uw auto, hoort waar u bij terugkomst wordt opgehaald en krijgt een telefoonnummer mee.
De shuttlebus is altijd binnen 30 minuten op weg naar de luchthaven en kent een flexibel rijschema.
U belt het nummer dat u bij aankomst bij de parking hebt gekregen en u loopt naar de afgesproken plek.
Eenmaal aangekomen bij de parkeerplaats loopt u naar uw auto en kunt u meteen uw reis naar huis vervolgen.
Shuttle parkeren is een veel voorkomende parkeervorm rondom luchthavens, dus ook rondom Eindhoven Airport. Zoals gezegd parkeert u bij 1StopParking met een shuttleservice. Op de dag van uw vlucht rijdt u direct naar de parkeerplaats en hier parkeert u uw auto. U wordt vervolgens zo spoedig mogelijk naar de luchthaven gebracht, houdt rekening met een eventuele wachttijd van maximaal 15 minuten.
Bij terugkomst wordt er verwacht dat u telefonisch contact opneemt met 1StopParking Eindhoven. Op deze manier weet men dat u geland bent en zodoende wordt er zo snel mogelijk een shuttlebus naar de luchthaven gereden. Deze shuttlebus haalt u op en brengt u weer terug naar de parkeerplaats. U kunt vervolgens instappen en de reis vervolgen.
Dit gehele parkeerproces vindt u terug op uw reserveringsbevestiging. Ook de contactgegevens van 1Stop Parking staan uiteraard vermeld.
Wij snappen dat u uw auto niet zomaar op iedere parkeerplaats achterlaat en u een weloverwogen keuze wilt maken. Daarom geven wij graag iedereen de kans zijn of haar mening te delen. Wanneer u een reservering heeft gemaakt bij Eindhoven 1 Stop Parking dan krijgt u eerst de kans om ons vergelijkings- en reserveringproces te beoordelen. Na afloop van het parkeren ontvangt u een uitnodiging het parkeren bij 1 Stop Parking te beoordelen. Wij en onze bezoekers zijn meer dan benieuwd naar uw ervaring!
Wat zeggen onze klanten?
Het is een geweldige goede plek om je auto daar te parkeren. Goede service. En zeer klantvriendelijk. Ga zeker daar weer naartoe.
Hebt u een vraag of problemen met uw reservering?
Bekijk de 3501 beoordelingen