Meest gereserveerd: Charleroi Airport

Meest gereserveerd Charleroi Airport

Luchthaven Charleroi is een populaire luchthaven voor zowel de Nederlandse als de Belgische reizigers. Dit komt doordat er enkele low cost airliners vliegen vanaf deze luchthaven zoals: Ryan Air, Wizz Air, Jetairfly, Thomas Cook & Pegasus Airlines. Het gemiddelde aantal parkeerdagen dat de klanten van Vliegen & Parkeren gereserveerd hebben is 7. Hiervoor betaald men gemiddeld €59,- De onderlinge prijsverschillen zijn zeer klein, echter is er een grote uitspringer en dat is Park & Fly.

 

Waarom Park & Fly Charleroi ?

Park & Fly is op grote afstand de meest gereserveerde parking bij vliegveld Charleroi. De parkeerplaats is namelijk gelegen op slechts 1 minuut afstand tot het vliegveld en de bezoeker kan ervoor kiezen om zijn/haar sleutel bij te houden tijdens de vakantie. 

 

Wilt u uw horizon verbreden en de overige parkeerplaatsen bij Charleroi Airport vergelijken? Vul dan bovenaan de pagina uw reisdata in, vergelijk de opties en reserveer de gewenste parkeerplaats. 

Klantenservice

Hebt u een vraag of problemen met uw reservering?

Veilig en zeker
timo waving